W jakich godzinach można nas odwiedzić?

W wakacje 2024 mini zoo jest otwarte codzinnie w godzinach 10 – 17. Nie potrzeba rezerwacji. Można po prostu przyjechać.

Jaki jest cennik?

Osoby dorosłe – 20 zł, dzieci – 20 zł, dzieci poniżej 3 lat – 0 zł

Czy można karmić zwierzęta?

Tak, ale tylko karmą od nas. Na życzenie dajemy kubeczek z karmą. Duże marchewki z otwartej dłoni zjedzą konie, kucyki i krowy. Drobne marchewki zjedzą alpaki, lamy, kangurki, króliczki, daniele, emu, struś, kozy, owce, kury ozdobne, czarny łabędź, gęsi tulskie czy kaczki mandarynki.

Jak dojechać?

Adres to: ul. Nad Potokiem 5, Żukczyn. Bezpłatny parking znajduje się po lewej stronie za mostkiem. Zobacz w Mapy Google TUTAJ.

Czy dziecko może pojeździć na kucyku?

Jazdy na kucyku dostępne w wakacje 2024 codziennie od 11 do 15. Jedno okrążenie – 10 zł. Jazda na kucyku dostępna dla dzieci do 35 kg. Czasami w sobotę lub niedziele możliwa jest jazda na większym kucyku, gdzie maksymalna waga dzieci wynosi 60 kg.

Kiedy będzie ognisko?

Ogniska dla wszystkich rozpalamy co tydzień w soboty i niedziele około 11.30. Prowiant można zakupić w Food Trucku (kiełbaski, pieczywo, torebki z sosami, sztućce i tacki) lub przywieźć własny.

Ile czasu zajmuje zwiedzanie?

Typowo zajmuje między 60-90 minut. Czas zwiedzania jest nieograniczony.

Jakie autobusy jeżdżą do Państwa?

Dojazd autobusami z Gdańska Głównego, Pruszcza Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego: 400, 401, 443, 445, 447, 884, 850. Rozkłady jazdy: TUTAJ

Ile czasu idzie się do przystanku autobusowego?

Do najbliższego przystanku autobusowego jest 4 minut pieszo.

Czy mają Państwo miejsce parkingowe na autokar?

Jeśli chcą Państwo przyjechać autokarem, to konieczna jest wcześniejsza rezerwacja i omówienie szczegółów telefonicznie: +48 735 970 455

Czy można wprowadzić psa?

Tak. Pies wchodzi za darmo. Proszę o zachowanie ostrożności, ponieważ po polu biegają kózki, króliczki i kury. Prosimy o zachowanie dystansu od innych zwierząt i zagród minimum 3 metry. 

Czy jest u Państwa WC?

Toalety dostępne są zaraz przy parkingu.

Czy można karmić alpaki, konie i inne zwierzęta chlebem lub słodyczami?

Niestety nie. Chipsy, chleb, słodycze, batoniki itd. mogą bardzo zaszkodzić zwierzętom. Bezpieczne dla zwierząt są marchewki, jednak trzeba pamiętać, że w ograniczonych ilościach tak, żeby się nie przejadły.

Czy można ochronić się przed deszczem?

Można skorzystać z trzech wiat, które pomieszczą około 100 osób. 

Czy można robić zdjęcia lub nagrywać filmy?

Tak oczywiście, można nagrywać filmy i robić zdjęcia bezpłatnie dla celów niekomercyjnych. W celach komercyjnych proszę o kontakt telefoniczny.

Czy można płacić kartą?

Tak. Jest możliwość płatności kartą, Blikiem lub gotówką.