W jakich godzinach można nas odwiedzić? Zapraszamy od czwartku do niedzieli od 10:00 do 17:00. Nie trzeba się wcześniej umawiać na wizytę. Płatność gotówką. Jaki jest cennik? Osoby dorosłe – 15 zł, dzieci – 10 zł, dzieci do lat 3 – 0 zł Czy można karmić zwierzęta? Tak, ale tylko karmą od nas. Na życzenie dajemy kubeczek z karmą która można dać alpakom, lamom, kozom, kurom czy owcom. Jak dojechać? Adres to: ul. Nad Potokiem 5, Żukczyn. Parking znajduje się po lewej stronie za mostkiem. Zobacz w Mapy Google TUTAJ. Ile czasu zajmuje zwiedzanie? Typowo zajmuje między 60-90 minut. Czas zwiedzania jest nieograniczony. Jakie autobusy jeżdżą do Państwa? Dojazd autobusami z Gdańska, Pruszcza Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego: 400, 401, 443, 445, 447, 884, 850 Ile czasu idzie się do przystanku autobusowego? Do najbliższego przystanku autobusowego idzie się 4-5 minut. Czy mają Państwo miejsce parkingowe na autokar? Jeśli chcą Państwo przyjechać autokarem to konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna: +48 735 970 455 Czy można wprowadzić psa? Tak jest taka możliwość. Rasy niebezpieczne należy wprowadzić na smyczy i w kagańcu. Po polu biegają kury 🙂 Pozostałe rasy proszę wprowadzać na smyczy. Dla bezpieczeństwa nie wolno podchodzić z psem do innych zwierząt. Prosimy o zachowanie dystansu od innych zwierząt na minimum kilka metrów. Czy jest u Państwa WC? Tak jest zielona budka WC przy parkingu. Czy można zorganizować ognisko? Grupy zorganizowane mogą rozpalić ognisko po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji terminu.

Czy można karmić alpaki, konie i inne zwierzęta chlebem lub słodyczami?

Niestety nie. Chipsy, chleb, słodycze, batoniki itd. mogą bardzo zaszkodzić zwierzętom. Bezpieczne dla zwierząt są marchewki i jabłka, jednak trzeba pamiętać, że w ograniczonych ilościach tak żeby się nie przejadły.  

Czy można się ochronić przed deszczem? Na wyspie znajduje się altana w której można usiąść i ochronić się przed deszczem oraz kilka ławek z parasolami. Czy można robić zdjęcia lub nagrywać filmy? Tak oczywiście, można nagrywać filmy i robić zdjęcia. Czy można płacić kartą? Tak.
Close Menu