konie jedzą

Jesteśmy pasjonatami zwierząt, którymi się opiekujemy, ale również ratujemy zwierzęta w potrzebie. W naszym azylu znajduje się ponad 30 gatunków zwierząt, w tym kucyki, króliki, alpaki, lamy, emu, świnki wietnamskie, świnki morskie, wiewiórki, kury ozdobne, kaczki, gęsi, papużki, pawie, ptaki ozdobne i wiele innych. Każde z tych zwierząt wymaga opieki, którą zapewniamy z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Uważamy, że każde zwierzę zasługuje na szacunek i godne życie, a nasze doświadczenie w hodowli, ratowaniu i opiece nad nimi pozwala nam się  edukować i inspirować innych do działania na rzecz ochrony zwierząt. Pragniemy zainspirować naszych gości do miłości i szacunku do zwierząt oraz ochrony naszej przyrody.

Zapraszamy do naszego azylu, gdzie można zobaczyć nasze zwierzęta, poznać je bliżej i dowiedzieć się więcej o naszej pracy. Jesteśmy dumni z naszej pasji i chętnie dzielimy się nią z innymi.

konie

Edukacja

Naszym celem jest inspirowanie społeczności do miłości, zaangażowania, działania na rzecz i ochrony zwierząt poprzez pasję i kompetencje w zakresie opieki nad zwierzętami, ochrony i edukacji. 

Promujemy edukację na temat zwierząt, pozwalając zwiedzającym podziwiać piękno naszego naturalnego świata.

Każde z tych zwierząt ma swoje potrzeby, preferencje żywieniowe i warunki bytowania, o których warto wiedzieć, aby zapewnić im jak najlepszą opiekę. Mini zoo to doskonała okazja, aby zobaczyć te zwierzęta na żywo i poznać ich zwyczaje, sposób życia oraz sposób, w jaki ludzie się nimi opiekują.

Edukacja o zwierzętach w mini zoo ma nie tylko charakter edukacyjny, ale także jest doskonałą okazją do kształtowania szacunku i troski o przyrodę. Dzieci uczą się, że zwierzęta są naszymi sąsiadami na tej planecie i zasługują na naszą opiekę i szacunek. Mogą także dowiedzieć się, jakie są zagrożenia dla różnych gatunków zwierząt i co możemy zrobić, aby chronić je przed wymarciem.